Next Girl DJ: Europese zoektocht naar de ultieme vrouwelijke DJ deze week gestart
Next Girl DJ, de Europese zoektocht naar de ultieme vrouwelijke DJ – ging deze week in heel Europa van start, dus ook in Nederland en België. Audio grootheid JBL en Roxy, leider op het gebied van sport en lifestyle, zijn twee merken die staan voor muziek en vrouwelijkheid. Zij zijn het brein achter deze toonaangevende wedstrijd, waarbij de winnares kans maakt op roem en bekendheid binnen de Dj en Music scene.
De competitie zal plaatsvinden op het grootste online mix sharing platform Letsmix.com. De Next Girl DJ competitie zal voor één vrouw een life‐changing moment betekenen waarbij ze de kans krijgt om het imago van de dance muziekwereld te veranderen. In de laatste DJ Top 100 was er maar één vrouw vertegenwoordigd! Dankzij JBL, Roxy en jijzelf staat dit op het punt te veranderen.
Deze competitie gaat niet om het afschepen van mannelijk talent, maar om het creëren van een kans voor vrouwen om hun talent te laten zien. Immers zouden er meer vrouwen moeten zijn, in deze door mannen gedomineerde sector. Dus heb jij passie, ambitie en weet jij hoe muziek gemaakt hoort te worden? Wacht dan niet langer. De wedstrijd begon deze week vandaag en is voor elke vrouwelijke DJ ouder dan 18 jaar in Europa toegankelijk. Deelneemsters worden gevraagd om hun mix te uploaden op de site van Next Girl DJ door de MP3 upload functie of Letsmix editor toepassing te gebruiken, zodat muziekliefhebbers erop kunnen stemmen.
De mix moet ongeveer dertig minuten duren, maar de stijl van de muziek is volledig eigen keus. Slaag jij erin om te scoren met een mix van indie rock en andere dansbare gitaarmuziek? Als je deelneemt, vergeet dan niet om reclame te maken voor jezelf op en stemmen te ronselen via de wall van onze Facebook groep, die ondertussen al meer dan 1400 leden telt.
Links:
Next Girl DJ website
Next Girl DJ Facebook
Indiestyle Facebook