Pukkelpop 2010 - Je wensenlijstje invullen kan vanaf nu
Democratie rules in Kiewit. Vorig jaar lieten meer dan 30.000 mensen weten welke bands zij graag op Pukkelpop zouden willen zien. Zowat elke naam uit de Popencyclopedie passeerde de revue. Ook dit jaar vragen de organisatoren jullie mening, en wel nu. De eerste vijfduizend ingestuurde lijstjes krijgen een exclusieve Pukkelpop-sticker thuisgestuurd. Waar wacht je nog op? Klik bij de links hieronder door naar de website van Pukkelpop.
1 onderdeel van Pukkelpop 2010 zit er al op, de MyFlag wedstrijd. Een maand lang kon het publiek beslissen welke vlag gehesen zou worden om de jubileumeditie van Pukkelpop feestelijk in te zetten. Meer dan 5000 mensen stemden op de Pukkelpop-website. De meerderheid koos voor het ontwerp van Seeger Mattijs dat je als foto bij dit artikel ziet. Van zijn ontwerp wordt een vlag gemaakt die in het cultuurdorp Petit Bazar wordt gehesen.
Ook de Pukkelpop organisatie koos een ontwerp uit de 400 inzendingen. Met vlag en wimpel geslaagd: Nick De Baerdemaeker. Ook zijn vlag zal pronken in Petit Bazar op Pukkelpop 2010.
Link:
Klik hier om je Pukkelpop-lijstje in te dienen